Piektdienas SPAM: Ryan, how can I trust you?

Galvenais, esiet prātīgi un uzmanīgi. Neļaujiet sevi apčakarēt. Kā māte bērnībā mācīja - nauda kokos neaug. Bet Raijens un Stīvs gan aug.

Piektdienas SPAM: Ryan, how can I trust you?

Šķiet, ka kopš iepriekšējā raksta pagājusi teju mūžība. Burti jau piemirsti, komatu lietojums švaks. Bet man ir bijis attaisnojošs iemesls - pēdējā laikā aktīvi esmu sācis sarakstīties ar Raijenu, Stīvenu un citiem jauniem vēstuļdraugiem. Kopīgi risinām dažādus ar biznesa attīstību saistītus jautājumus, kaļam solīdus biznesa plānus un, galu galā, iepazīstamies.

Pagaidām izklausās, ka esmu sajucis? Tikai daļēji, jo šis būs stāsts par nākamajiem Nigērijas prinčiem, par zudušo kareivi ar zelta kasti un par uzticību.
money---2
Drēgnā trešdienas pēcpusdienā saņēmu ziņu no Raijena. Īsi iepazīstinot ar sevi un savu Lielbritānijā pārstāvēto mediju pirkšanas biznesu, Raijens meklēja palīdzību. Kā jau lāga dvēsele, vēlējos uzklausīt Raijenu. Kas zina, varbūt tieši mūsu komanda un zināšanas ir tas, kas spēs risināt Raijena samilzušo problēmu.

ryan---1

Izrādās, Raijens ir gatavs investēt simtiem tūkstošus eiro mēnesī. Ir gatavs ieskaitīt 5000 eiro tāpat vien. Un vēl aģentūras komisija? Sapnis! Ir tikai viens neliels āķis - mēs piesaistām savu maksājumu, taču kontu nododam pilnīgi Raijena valdījumā. Izklausās aizdomīgi, Raijen!

Honestly, Ryan? This sounds like a scam. I suggest you discontinue such activities. Best regards, Kristaps

Šķita jau, ka ar manām bažām un padomu Raijenam domāt par ilgtermiņa biznesa modeļiem un nākotni, būs gana. Taču Raijenam tomēr ir augstāki plāni un viņš ir gatavs skaidrot savu biznesa modeli un pat piedāvā pacelt savu 5000 eiro dāvanu uz 10000 eiro.
ryan---2
Neatlaidība ir pasaules alga? Nē, tā gluži nebija. Lai vai kā, man šķita pareizi Raijenam piedāvāt nedaudz citu biznesa modeli. Viņš mums samaksā, mēs izveidojam kontus un uzliekam viņu pašu maksājumu kartes, tad mēs sevi pilnībā izslēdzam no šiem kontiem un reizi mēnesī piestādām aģentūras fee. Voila! Vilks paēdis un kaza dzīva!
ryan---3
Tomēr nekā. Mans modelis Raijenam nebija pa prātam.
ryan---4
Bet nu ir mans brīdis būt neatlaidīgam. Jūtu, ka mums ar Raijenu ir izveidojusies saikne. Viņš ir gatavs investēt mēnesī teju 5% no visa Latvijas digitālās reklāmas tirgus apjoma. Un vīrs ar tādiem plāniem šajā pamalē pie Baltijas jūras sen nav manīts. Tāpēc esmu gatavs ar viņu iepazīties nedaudz vairāk.

I understand your reasoning, but as you also know – trust is not built in a second. So my question to you is can you share a photo of your team and your webpage, so we actually see to who we are talking? Will be waiting. Yours, Kristaps

Diemžēl mana uzmācīgā vēlme pēc ciešākas draudzības šoreiz nav vainagojusies panākumiem. Lai arī neesmu lietojis Tinderi, sajutos kā saņēmis kurvīti tieši Tinderī, izlasot Raijena nākamo e-pastu mūsu sirsnīgajā sarakstē
ryan---5
Laikam pāršāvu pār strīpu, jo pēc šī epasta, lai arī centos sazināties ar Raijenu, viņš man izvēlējās vairs neatbildēt. Swipe left vai kāda tur tā Tindera analoģija? Bizness gar degunu. 1.8 miljoni eiro gadā tik vienkārši kā piesaistot savu maksājumu karti un neko nedarot - gar degunu. Uzticams un atklāts partneris ar skatu nākotnē - jau atkal gar degunu. Draudzība? Nemaz nesāciet, ne mēs bildēm apmainījāmies, ne es zinu viņa īsto uzvārdu. Un tad...
steven---1
Well, hello there! Stīvenam noteikti ir vēl vairāk kontu kā Raijenam, tāpēc domās jau 1.8 miljonus varu reizināt ar divi! Esam atpakaļ zirgā, būs bizness, būs $$$. Viss tomēr vēl nav zudis!
snoop
Joks jokam, bet skaidrs, ka gan Raijens, gan Stīvens, gan citi mani iedomu vēstuļu draugi ķer uz muļķi gan freelancerus, gan aģentūras ar saviem fantastiskajiem piedāvājumiem. Tāpēc nākamajā rakstā pastāstīšu par to, kas šiem džekiem īstenībā bija aiz ādas.

Galvenais, esiet prātīgi un uzmanīgi. Neļaujiet sevi apčakarēt. Kā māte bērnībā mācīja - nauda kokos neaug. Bet Raijens un Stīvs gan aug.

P.s.
Zinu, zinu, komiķis neesmu. Tāpēc padalīšos ar lieliskajiem piemēriem, kas iedvesmoja šo rakstu:
Šis video
Un šī fantastiskā atbilde parādu piedzinējiem.
spider