Piektdienas Sviests: Kā iPhone X Izglābs Cilvēci

Piektdienas Sviests: Kā iPhone X Izglābs Cilvēci

Līdzīgi, kā tas ir ar tehnisko apskati un gripu, no gada uz gadu konkrētā laikā pie mums atgriežas kungi bītlenēs un t-kreklos, lai prezentētu jaunu to pašu veco iPhone modeli, kā arī citus loriņus, par ko šajos platuma grādos sajūsminās tikai Jānis Palkavnieks.

12.septembra tusiņš nebija īpašs izņēmums, taču beigās tika prezentēts arī kāds apzīmējumam "jaunums" atbilstošāks agregāts, proti, iPhone X (jeb iPhone 10), uzliekot mīksto iPhone 9 (Because f$#k 9 that's why!). Tiesa, lielākā daļa stāvus staigājošo būtņu par gaidāmo jau bija informētas kādu brīdi iepriekš no klasiskā nopludinātās informācijas seriāla.

Pašsaprotami, turpmākajās nedēļās varēsim lasīt viedokļus un apskatus par finanšu, funkcionalitātes, dizaina aspektiem, kas saistīti ar šo tematu, no visiem iespējamajiem avotiem un ekspertiem. Tāpēc arī es atļaušos pastāstīt, kāpēc man šķiet, ka jaunais iPhone X padarīs mūsu dzīves labākas.

1. Tas ļaus ietaupīt nelielu bagātību

Tā kā Tims ar komandu ir sapratuši, ka 4 cipari biznesam ir daudz labāk kā 3 cipari, tad jaunā iPhone X (saīsinājums no "Xpensive"...visticamāk) cena mūsu platuma grādos būs ne zemāka kā četrciparu skaitlis. Taču nebēdā ne mirkli! Līdzīgi kā elektromobiļi, kas ļāvuši cilvēkiem ietaupīt milzum daudz naudas, jo tos vienkārši neviens nevar atļauties iegādāties, kur nu vēl uzturēt, Apple ar jauno X atvieglos cilvēkiem izvēles izdarīšanu par labu krietni lētākajiem iPhone 7 vai iPhone 8. Win-win!

Pat uzticīgākie Apple sekotāji sajutuši efektu, ko Tims šobrīd noteikti atzīmē savos pierakstos.
tv-ts

2. Uzlabos Tavu miega kvalitāti un labsajūtu

Ja tomēr esi no tiem cilvēkiem, kam pirmais punkts nav šķitis gana pārliecinošs, lai neiegādātos jauno iPhone X, neuztraucies! Tam piemīt arī citas ļoti labas funkcijas, kas darīs Tevi laimīgu.

Mūsdienu kapitālisma un brīvā tirgus dzītajā skrējienā ikvienam (izņemot Kalnozolu, protams) nākas saskarties ar problēmām grafikā iespiest 8 stundas tik ļoti veselīgā miega. Apple ir padomājis arī par to.

Līdz šim iPhone telefonos par faktu, ka neesi aizmirsis uzlikt modinātāju, liecināja neliela ikoniņa telefona augšpusē.
ikona

Rūpīgi izpētot un analizējot jaunā modeļa dizainu, nākas secināt, ka tai vairs vieta nav atvēlēta. Kas nozīmē, ka turpmāk varēsi nejauši sevi patīkami pārsteigt ar vēlajiem trešdienu rītiem.
ikona2

3. Mazinās patērētā alkohola daudzumu

Šis man personīgi patīk vismazāk, bet zinu, ka tas nāks tikai un vienīgi par labu. Stāsts ir par to, ka pēdējie divi iPhone modeļi ir ne vien lieliski telefoni, bet arī fantastiski ērti alus (iespējams arī citu) pudeļu attaisāmie, patteicoties lielajam izmēram (kalpo kā laba svira...ellē jā, Arhimēd!) un alumīnija korpusam aizmugurē.

rsz_bild

Baidos, ka ar jauno stikla korpusu nebūs iespējams attaisīt vairāk par vienu līdz divām alus pudelēm viena iPhone X mūžā. Laiks pievērsties crossfitam.

4. Mazinās agresiju

Līdz ar jaunās FaceID funkcijas nonākšanu tirgū, potenciāli vajadzētu samazināties vēlmei piektdienas vakarā kādā dzertuvē atrauties pa tāfeli. Taxify izsaukšana būs diezgan sarežģīta, ja nevarēsi atbloķēt savu jauno telefonu, jo izskatīsies šādi:

rsz_rocky

5. Tuvinās reālajai pasaulei

Pārvācoties uz dzīvi viedtālruņos un datoros, esam zaudējuši daļu saiknes ar reālo pasauli. Liels prieks, ka Apple ir nopietni pievērsies šīs problēmas risināšanai, jo ar savu jauno super-max-mega-retina displeju beidzot piedāvā atgriezt īstas krāsas mūsu dzīvē. Vairs nekādu "gandrīz krāsu", lai dzīvo color accuracy!

krasas

Nākotne ir tagad!