PODKĀSTS "Little Bits" #27: Kā mainīsies mūsu uzvedība? Kā uzturēt veselīgu klimatu kolektīvā? Un “Pusdienas par kampaņu”

Spekulējam un fantazējam par COVID-19 sekām un ietekmi uz patērētāju uzvedību un mārketinga nākotni, apkopojot aktuālos viedokļus Latvijā un pasaulē.

PODKĀSTS "Little Bits" #27: Kā mainīsies mūsu uzvedība? Kā uzturēt veselīgu klimatu kolektīvā? Un “Pusdienas par kampaņu”

Vai šobrīd esam milzīgu pārmaiņu priekšvakarā? Vai pasaule vairs nekad nebūs tāda, kādu to pazinām agrāk? Spekulējam un fantazējam par COVID-19 sekām un ietekmi uz patērētāju uzvedību un mārketinga nākotni, apkopojot aktuālos viedokļus Latvijā un pasaulē.

Digna pastāsta, kā "Frank" un citi uzņēmumi Latvijā uztur veselīgu atmosfēru kolektīvā izolācijas laikā (paldies visiem, kas dalījās!)

Kā arī iepazīstinām ar mūsu eksperimentu - "Pusdienas par kampaņu". Oficiālā pieteikšanās forma būs pieejama nākamās nedēļas sākumā (pieraksties jaunumiem, lai nepalaistu garām), taču īpaši nepacietīgajiem "sneak peak" jau te un tagad!

PUSDIENAS PAR KAMPAŅU

Mums, Frank, ļoti patīk tas, ko mēs darām un mēs gribam darīt vairāk un radoši izpausties. Tā kā, strādājot no mājām, mēs vairs neejam pusdienās ar kolēģiem, bet gan pusdienojam katrs savā mājas restorānā, mums ir atbrīvojušās pāris stundas nedēļā, ko varam veltīt kādam eksperimentam:

  1. Piesaki  savu uzņēmumu, aizpildot īsu anketu jeb brīfu.
  2. Mēs ar kolēģiem izvērtējam pa nedēļu iesūtītos pieteikumus, izvēlamies trīs interesantākos un ķeramies pie darba.
  3. Nākamās nedēļas laikā sagatavojam galveno kampaņas radošo ideju un pamata vizuālā materiāla dizainu, pusdienlaikā virtuāli satiekamies ar Tevi un to noprezentējam.
  4. Pretī saņemam 15 eiro, ko iztērēsim, pasūtot no Wolt pusdienas kolēģiem, kas piedalījās idejas izstrādē.
  5. Ja Tev ideja patīk, vienojamies, kā turpinām darbu pie kampaņas izstrādes un iedzīvināšanas. Ja nē – šķiramies kā draugi. :)

Stay tuned!

Klausies, seko un visu to pārējo:
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Podbean

Seko jaunumiem Frank Facebook lapā!

Ja arī Tev ir kāda interesējoša tēma vai jautājumi mums (Frank), droši ziņo!