Piektdienas Sviests: 3 Underrated Instagram Konti no Riharda

Piektdienas Sviests: 3 Underrated Instagram Konti no Riharda

Lai mazliet atšķaidītu pārgudrās informācijas daudzumu, ko ikdienā uzņem, te būs pilnīgs offtopiks par digitālo un ne tikai.

Šajā piektdienas rītā (too bad, ja lasi šo pirmdienā) ienāca prātā doma padalīties ar dažiem interesantiem Instagram kontiem, kas par savu saturu, manuprāt, ir pelnījuši krietni vairāk sekotāju, nekā to ir šobrīd.

1. Petrolicious (@petrolicious)

Neatkarīgi no tā, vai Tev patīk automašīnas, šis ir vienkārši bauda acīm - spēkrati, kadrējums, kompozīcija, pēcapstrāde. Kā arī, ja absolūti grandiozi auto video ir Tava lieta, iesaku apmeklēt arī Petrolicious weblapu.

petrolicious-min

2. Menswear Dog (@mensweardog)

Pavisam vienkārši - shiba inu, kas stila un modes lauciņā izkabina jebkuru džeku. Vai suņu GQ jau pārdošanā?

mensweardog-min

3. Jerry Of The Day (@jerryoftheday)

Iesākumā mazliet vēstures. Terminu "Džerijs" (Jerry) radījuši slēpotāji un snoveri, lai apzīmētu citus, kas nodarbojas ar šiem sporta veidiem, bet līdz galam nesaprot, ko dara. Taču nu jau tas ir kļuvis par daudz plašāku apzīmējumu, un par Džeriju tagad var dēvēt ikvienu, kas izrāda absolūtu neizpratni par sporta veidu, ar ko viņš vai viņa nodarbojas, un dzīvi kopumā.

jerryoftheday-min

Jāpiezīmē, ka konts pēdējo divu gadu laikā ir piedzīvojis milzīgu izaugsmi, nopelnīdams tam pienākošos atzinību sekotāju acīs, katru dienu publicējot kādu fantastisku "Džerija momentu" video formātā. Ja Tavā Instagram lentā vēl pietrūkst deva smieklu, tad šis noteikti ir piesekošanas vērts materiāls.

Droši padalies arī ar savām Instagram pērlēm, par kurām vajadzētu uzzināt plašākām masām!

Līdz nākamajai nedēļas nogalei!